Ketvirtasis projekto “Webstart” partnerių susitikimas Lietuvoje

Aukštelkės socialinės globos namai rugsėjo 22-23 dienomis priėmė svečius iš keturių valstybių, kurios kaip ir globos namai dalyvauja bendrame tarptautiniame Leonardo da Vinci projekte „Webstart“.

Šis projektas skirtas internetinės parduotuvės sukūrimui, kurio pagalba bus prekiaujama neįgaliųjų rankdarbiais.

Projekto partnerių susitikimas Lietuvoje yra ketvirtasis, prieš tai išvažiuojamieji susitikimai vyko Turkijoje, Italijoje, Rumunijoje.

Įgyvendinant projektą, Aukštelkės socialinės globos namai, kaip partneriai buvo įsipareigoję sukurti logotipą ir internetinę skrajutę – šie darbai įgyvendinti sėkmingai.

Po intensyvių mokymų Italijoje, globos namų darbo grupė pradėjo internetinės parduotuvės kūrimo darbus.

Partnerių susitikimo metu Lietuvoje globos namai svečiams surengė interaktyvius užimtumus, kuriuose kiekvienas dalyvis kartu su globos namų gyventojais galėjo pabandyti pasigaminti keletą rankdarbių. Pagaminti rankdarbiai buvo įteikti projekto dalyviams kaip suvenyrai. Taip pat visi projekto partneriai piešė didelį bendrą piešinį – tai finalinis ir tradicinis visų Aukštelkės socialinės globos namuose vykstančių projektų akcentas.

Antroji projekto diena buvo skirta bendrai konferencijai, kurios metu buvo aptarti nuveikti darbai, numatytos tolimesnių planų gairės, suderintos kitų susitikimų datos, išanalizuotos kylančios problemos susijusios su internetinių parduotuvių kūrimo darbais, pasidalinta gerąją patirtimi.

Projekto partneriams buvo suorganizuota ir kultūrinė programa – globos namų gyventojai kartu su muzikos vadove pristatė savo koncertinę programą, taip pat svečiai aplankė Ch. Frenkelio rūmus, Kryžių kalną, Šiaulių katedrą, „Rūtos“ saldainių fabriką ir kitas lankytinas vietas.

Sekantis tarptautinio projekto „Webstart“ partnerių susitikimas vyks lapkričio mėn. Belgijoje.

Parengė M.Čerkauskas

Poilsio g. 15, Aukštelkės k, LT-80181 Šiaulių r.

Telefono nr.

Telefono nr.

(8 41) 371 267

El. paštas

El. paštas

info@aukstelkesgn.lt

Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti?

Atvykimo žemėlapis