Tarptautinio Leonardo da Vinci projekto partnerių susitikimas Belgijoje

Aukštelkės socialinės globos namai siekdami įdiegti neįgaliųjų rankdarbių pardavimą internetinėje erdvėje, nuo 2013 metų rugpjūčio 30 dienos dalyvauja tarptautiniame projekte „Webstart“, kurio pagalba ir bus sukurta internetinė parduotuvė. Šis projektas vienija 8 valstybes iš geografiškai skirtingų regionų: Turkija, Rumunija, Italija, Lenkija, Lietuva, Belgija, Suomija, Austrija. Jau įvyko penki projekto partnerių susitikimai, kurių metu vyko intensyvūs e-marketingystės, internetinių svetainių kūrimo bei jų valdymo mokymai.
Š. m. lapkričio 17 – 21 d. Aukštelkės socialinės globos namų delegacija lankėsi Belgijoje, Geel mieste. Šio vizito metu vyko intensyvūs e-marketingo mokymai, aptarti projekto pirmų metų nuveikti darbai bei 2015 metų darbų planas. Susipažinome su belgų pasiekimais darbo su neįgaliais srityje, aplankėme keletą neįgaliųjų dienos centrų, savarankiško gyvenimo būstų bei psichiatrijos ligoninę.
Šio susitikimo metu ne tik daug dirbome, bet ir turėjome galimybę susipažinti su belgų kultūra, maistu, tradicijomis bei aplankėme nuostabų miestą – Antwerpeną.

Sekantis projekto partnerių susitikimas vyks 2015 m. kovo mėnesį Austrijoje.

Mums ši kelionė suteikė galimybę praplėsti savo akiratį, pasidalinti gerąja patirtimi su užsienio kolegomis, patobulinti anglų kalbos žinias ir susirasti naujų draugų, su kuriais tikimės susitikti dar kartą.

Poilsio g. 15, Aukštelkės k, LT-80181 Šiaulių r.

Telefono nr.

Telefono nr.

(8 41) 371 267

El. paštas

El. paštas

info@aukstelkesgn.lt

Kaip mus rasti?

Kaip mus rasti?

Atvykimo žemėlapis